Stvořeno k pohybu

Videogalerie POLAR H10+ Hrudní snímač tepové frekvence

HRUDNÍ PÁS POLAR H10+ 

Kombinovaný snímač tepové frekvence

Hrudní pás Polar H10+ snadno propojíte s ostatními zařízeními Polar, svou fitness aplikací ve vašem mobilním telfonu i moderními posilovacími stroji ve vaší posilovně. Díky technologii Bluetooth Smart Ready propojíte hrudní pás i s Apple produkty či s většinou telefonů s operačním systémem Android verze 4.3 a vyšší, technologie přenosu dat ANT+ a kódovanou frekvencí 5 kHz můžete propojit H10+ s většinou fitness přístrojů i cyklocomputerů.
Vylepšené senzory dělají z Polaru H10+ nejpřesnější snímač tepové frekvence v historii. Integrovaná paměť umožňuje uložit údaje o tepové frekvenci z 1 tréninku a následně je přenést do aplikace Polar BEAT. Inovovaný popruh PRO STRAP je komfortnější na nošení a díky silikonovým bodům lépe drží na těle sportovce a nesklouzává.

PŘESNOST
Vylepšené elektrody činí z Polar H10+ nejpřesnější snímač tepové frekvence v historii Polar.
KONEKTIVITA
Polar H10+ je kompatibilní s většinou mobilních fitness aplikací, s moderními fitness přístroji a nespočtem dalších zařízení vybavených Bluetooth připojením. Pro vysílání používá technologii Bluetooth 4.0 a současně i klasickou kódovanou frekvenci 5 kHz a ANT+.
AKTUALIZACE
Firmware Polar H10+ je možné aktualizovat díky OTA technologii vylepšování softwaru.

Polar hrudní pás H10

VHODNÉ I PRO PLAVÁNÍ
Přenosová frekvence 5 kHz zajišťuje, že můžete monitorovat tepovou frekvenci i při plavání.
INTEGROVANÁ PAMĚŤ KOMUNIKUJÍCÍ S POLAR BEAT
Integrovaná paměť umožňuje uložit údaje o tepové frekvenci z 1 tréninku a následně je přenést do aplikace Polar BEAT.
POHODLÍ A KOMFORT
Nový hrudní popruh Polar Pro je pohodlný na nošení díky měkkému flexibilnímu textilnímu materiálu. Drobné silikonové výstupky zabraňují sklouzávání hrudního pásu.