Využijte svůj potenciál

 

Vše, co od fitness hodinek očekáváte

 

Fitness hodinky Polar Ignite Vám pomůžou naplno využít celý váš potenciál. Disponují pokročilou technologií měření tepu ze zápěstí, měří vzdálenost, rychlost a trasu pomocí GPS, každou noc měří míru regenerace a navrhnou Vám na míru připravený tréninkový plán, založený na vašich možnostech. Nové, vylepšené metody monitorování různých stádií spánku Vám poskytnou spolehlivou zpětnou vazbu.

 

 

Trénink na míru

 

Polar FitSparkTM je adaptivní průvodce vaším tréninkem, takže již nebudete váhat, jaký druh tréninku je pro vás právě nejpřínosnější.
Doporučená cvičení jsou založena na vaší tréninkové historii, aktuální kondici, kvalitě spánku a míry regenerace.

FitSparkTM denní průvodce tréninkem je adaptivní a personalizovaný. Tréninková doporučení zahrnují jak kardio, tak silové tréninkové cíle i jiná podpůrná cvičení (core strenght a zvyšování mobility).

 

Bez spánku není slávy

S Polar Sleep Plus StagesTM získáte dokonalý přehled o kvalitě vašeho spánku. Měří a analyzuje různé fáze spánku pomocí automatizovaného měření a řady parametrů. Na základně nejnovějších vědeckých poznatků tato měření ve spojení s celkovou délkou spánku promítne do jednoznačného, číselně vyjádřeného Sleep score.

Jednotlivé elementy vašeho Sleep score porovnává s předchozími výsledky, což Vám pomáhá identifikovat vliv vašich denních rozhodnutí a lifestyle zvyklostí na váš spánek a jeho jednotlivé fáze: lehký spánek, hluboký spánek a REM spánek.

 

Dnes méně, zítra více

Správná regenerace je základem úspěchu. S Polar Nightly RechargeTM budete mít denně přehled o vaší regeneraci během spánku a aktuální míra regenerace se promítne i do tréninkové plánu podle FitSparkTM. Na základě měření získáte i tipy, které vám mohou pomoci upravit váš denní plán a doporučení, co můžete udělat pro to, aby jste v nadcházejících dnech lépe regenerovali.

 

Odbourejte stres

Stres je všudepřítomný a naše tělo nerozlišuje mezi stresem z tréninku a stresem z jiných částí našeho života. Psychická pohoda je nedílnou součástí procesu regenerace.

Díky pravidelnému relaxačnímu dechovému cvičení můžete zrychlit proces regenerace a zbavit se stresu bez ohledu na jeho původce. 

Polar SereneTM vás provede krátkým dechovým cvičením, které pomáhá odbourat stres. Správné dýchání například před spaním může výrazně zvýšit kvalitu vašeho spánku.

 

POKROČILÝ SYSTÉM GPS
Polar Ignite sleduje rychlost, vzdálenost a polohu. Po skončení tréninku si můžete prohlédnout svou trasu v bezplatné aplikace Polar Flow. Pokročilý systém GPS pro rychlé vyhledání signálu a energetickou úspornost.
Nightly Recharge™
Zjistěte jak dobře během noci regenerujete a co můžete udělat pro efektivnější regeneraci.
SLEEP PLUS STAGES™
Monitorujte různé fáze vašeho spánku a získejte přehled o celkové kvalitě spánku díky srozumitelně vyjádřenému číselnému skore s detailně vyhodnocenými fázemi spánku.
CHYTRÁ UPOZORNĚNÍ
Propojte svůj Polar Ignite s chytrým telefonem a nic vám neunikne. Přijímejte notifikace o příchozích hovorech, zprávách, emailech, událostech ve vašem kalendáři či novinkách na Facebooku z vašeho telefonu přímo na displayi Polar Ignite.
SPORTOVNÍ PROFILY
Polar Ignite podporují více než 100 různých sportů. Přidejte si vaši oblíbenou sportovní aktivitu do vašich fitness hodinek.

Polar Vantage M, stylový a lehký sporttester s nejnovější sportovní technologií

Pokročilé měření tepu ze zápěstí
Měřte svou tepovou frekvenci snadno a přesně přímo ze zápěstí díky pokročilému systému fúzní technologie kombinující optické LED měření s měřením skrze přímý kontakt s pokožkou.
FitSpark™ denní průvodce tréninkem
Získejte předpřipravené denní tréninky, které zohledňují vaši míru regenerace, připravenosti a tréninkové historie.
Serene™ dechové cvičení
Uvolněte svoje tělo a zklidněte svoji mysl s pomocí relaxačního dechového cvičení.
Plavecké metriky
Sledujte jak se zlepšujete v bazénu - Polar Ignite automaticky měří tepovou frekvenci, detekuje plavecký styl, vzdálenost, tempo a dobu odpočinku.
Kompatibilní s Polar Club
Pokud vaše posilovna používá Polar Club - skupinový systém měření tepu, můžete používat Polar Ignite pro zobrazení vaší tepové frekvence na obrazovce bez nutnosti nosit hrudní pás.
Polar Vantage M

Rozměry

 • 43 x 43 x 8,5 mm

Display

 • Barevný dotykový display (IPS TFT) se senzorem okolního světla (ALS), rozlišení 240x204. Skleněná čočka Dragontrail.

Materiál

 • Pouzdro z polymeru vyztuženého skelnými vlákny. Obruba a ovládací tlačítko z nerezové oceli.

Hmotnost

 • 35 g včetně řemínku, 21 g bez řemínku.

Baterie

 • 165 mAh Li-pol (lithium polymerová) baterie. Výdrž baterie až 17 h v tréninkovém režimu (GPS a měření tepové frekvence na zápěstí), až 5 dní v běžném režimu se zapnutým kontinuálním měřením tepové frekvence.

Řemínek

 • Černé a stříbrné: TPU plast, nerezová přezka.
  Jiné barvy: silikon, nerezová přezka.
  Velikost:
  S: obvod zápěstí 130-185 mm
  M/L: obvod zápěstí 155-210 mm

GPS

 • Integrovaná GPS a GLONASS. Asistovaná GPS pro rychlé spojení.

Připojení

 • Bluetooth Low Energy (BLE). USB kabel pro nabíjení a synchronizaci dat.

Hodinky

 • Čas a datum. Budík s možností odložení. Stopky a odpočítávání.

Uživatelské rozhraní - jazykové nastavení

 • Uživatelské rozhraní v češtině, angličtině, němčině,  italštině, španělštině, portugalštině, francouzštině, dánštině, nizozemštině, švédštině, norštině, finštině, polštině, ruštině, čínštině, japonštině.

Senzory

 • Kompatibilní se senzory tepové frekvence Polar BLE.

Voděodolnost

 • Vodotěsné do 30 m (ISO 22810, pro plavání, nikoli potápění).

Samostatný režim

 • Lze nastavit a používat bez nutnosti spojení s jinými zařízeními (omezená kapacita paměti pro ukládání dat). Pro zpřístupnění všech funkcí a pro přístup k neomezenému cloudovému uložišti, propojte vaše hodinky s PolarFlow, bezplatnou aplikací a webovou službou, domovem pro vaše sportovní a fitness data.

Technické dotazy

V případě technických dotazů kontaktujte polar@pottenpannen.cz

 

FITNESS TEST
Tento pětiminutový test měří podle klidového tepu, změn tepu a osobních údajů vaši aerobní kondici. Provádějte tento test pravidelně a sledujte své pokroky.
BĚŽECKÝ INDEX
Zobrazuje, jak se vyvíjí váš běžecký výkon s ohledem na VO2max.
TRÉNINKOVÁ ZÁTĚŽ
Ukazuje, jaký účinek měl trénink na vaše tělo, a pomáhá při porovnávání zátěže při různých lekcích. Průběžně sledujte tréninkovou zátěž, zjistěte své osobní limity a přiměřeně upravte intenzitu a délku tréninku. Využívejte Polar Flow naplno!
RUNNING PROGRAM
Chcete se připravit na závod, charitativní běh pro dobrou věc nebo jen dosáhnout vysněného cíle? Vyberte si v aplikace Polar Flow ze 4 různých cílů - 5 km, 10 km, půlmaraton nebo maraton a získáte váš osobní tréninkový plán, který akcentuje vaši výkonnost, zlepšování a vámi zvolený cíl.
PŘÍNOS TRÉNINKU
Ihned po tréninku nabídne motivující zpětnou vazbu s popisem účinku této tréninkové jednotky.
SNÍMÁNÍ TEPOVÉ FREKVENCE 24/7
Poskytuje komplexní a obsáhlý přehled o činnosti vašeho srdce během celého dne. Nová časová osa s údaji o TF 24/7 posunuje sledování denní aktivity na novou úroveň a zpřesňuje přehled spálených kalorií a zobrazuje nejvyšší a nejnižší hodnoty tepové frekvence v průběhu dne.
CHYTRÉ KALORIE
Podle vaší váhy, výšky, věku, pohlaví, individuální maximální tepové frekvence (HRmax) a intenzity tréninku přesně počítá kalorie spálené během tréninku.
PRŮVODCE AKTIVITOU
Ukáže vám, jak jste byli během dne aktivní, a poskytne vám praktické pokyny, jak dosáhnout vašeho denního cíle aktivity.