Lifestyle

V rámci kategorie Lifestyle u nás naleznete široký výběr produktů od chytré osobní váhy, dámských sporttesterů, přes fitness náramky, až po opravdu designové kousky. Přijdou si zde na své příznivci moderních technologií s aktivním přístupem k životu a chutí se zlepšovat. 

Polar Sport Smartwatch M600

Polar Sport Smartwatch M600, bílé

Postavené na platformě pro chytré hodinky (smartwatch) od Google Wear OS vám Polar M600 umožňuje co nejlépe využít neustále se rozšiřujícího světa Android Wear s aplikacemi pro každou potřebu, včetně hudby, zdraví i životního stylu.

Ceny od 6 990,-

Polar A370

Polar A370 modrý - velikost M / L

Seznamte se s novým fitness sporttesterem Polar A370, který s vámi bude držet krok 24/7. Snadné a intuitivní ovládání díky dotykovému displeji, měření pulsu ze zápěstí 24/7, pokročilý monitoring spánku, snadné spárování s telefonem a PC.

Ceny od 4 290,-

Polar Loop 2

Polar Loop 2, černý

V jednoduchosti je krása. Designově čistý a precizně zpracovaný fitness náramek monitoruje vaši aktivitu 24/7, spočítá vám spálené kalorie, ušlé kroky a vzdálenost nebo vás upozorní na příchozí hovor, zprávu či událost v kalendáři.

Ceny od 1 090,-

Polar Loop Crystal Swarovski

Polar Loop Crystal Swarovski

Luxusní šperk, který v překrásném těle ukrývá funkce chytrého fitness náramku.

Ceny od 3 690,-

Polar A300 HR

POLAR A300 HR bílý

Sporttester nové generace, u kterého oceníte jeho lehkost a integrovaný akumulátor, který vydrží na jedno nabití až měsíc. Díky možnosti měnit barevné varianty řemínku jsou to ideální dámské sportovní hodinky s krokoměrem a řadou dalších fitness funkcí. Akční nabídka: k nákupu A300 HR získejte náhradní řemínek za 1 Kč.

Ceny od 3 390,-

Polar Balance osobní váha

Polar Balance osobní váha, bílá

Polar Balance je kvalitní osobní váha, která podporuje více uživatelských profilů, a tak ji s chutí využije celá rodina.

Ceny od 2 590,-