Lifestyle

V rámci kategorie Lifestyle u nás naleznete široký výběr produktů od chytré osobní váhy, dámských sporttesterů, přes fitness náramky, až po opravdu designové kousky. Přijdou si zde na své příznivci moderních technologií s aktivním přístupem k životu a chutí se zlepšovat. 

Polar A370

Polar A370 černý - velikost M / L

Seznamte se s novým fitness sporttesterem Polar A370, který s vámi bude držet krok 24/7. Snadné a intuitivní ovládání díky dotykovému displeji, měření pulsu ze zápěstí 24/7, pokročilý monitoring spánku, snadné spárování s telefonem a PC.

Ceny od 4 490,-

Polar Loop 2

Polar Loop 2, černý

V jednoduchosti je krása. Designově čistý a precizně zpracovaný fitness náramek monitoruje vaši aktivitu 24/7, spočítá vám spálené kalorie, ušlé kroky a vzdálenost nebo vás upozorní na příchozí hovor, zprávu či událost v kalendáři.

Ceny od 1 890,-

Polar Loop Crystal Swarovski

Polar Loop Crystal Swarovski

Luxusní šperk, který v překrásném těle ukrývá funkce chytrého fitness náramku.

Ceny od 4 190,-

Polar A300 HR

POLAR A300 HR bílý

Sporttester nové generace, u kterého oceníte jeho lehkost a integrovaný akumulátor, který vydrží na jedno nabití až měsíc. Díky možnosti měnit barevné varianty řemínku jsou to ideální dámské sportovní hodinky s krokoměrem a řadou dalších fitness funkcí. Akční nabídka: k nákupu A300 HR získejte náhradní řemínek za 1 Kč.

Ceny od 3 390,-

Polar Balance osobní váha

Polar Balance osobní váha, bílá

Polar Balance je kvalitní osobní váha, která podporuje více uživatelských profilů, a tak ji s chutí využije celá rodina.

Ceny od 2 590,-