ŠPIČKOVÝ SPORTTESTER S GPS

Hodně muziky za velmi slušnou cenu.

Díky pestrým barevným variantám je Polar M400 skutečně unisex, takže ať již hledáte dámský sporttester, nebo pánské multifunkční sportovní hodinky, M400 pro vás bude v poměru cena/výkon nejlepší volbou.

 • Přínos tréninku
 • Tréninková zátěž
 • Míra regenerace
 • Běžecký index
POKROČILÝ PŘIJÍMAČ GPS
Díky vestavěnému přijímači GPS, který je velmi rychlý při hledání signálu, budete mít přehled o své rychlosti, uražené vzdálenosti, nebo nadmořské výšce (okamžitá výška, stoupání, klesání).
NÁVRAT K VÝCHOZÍMU BODU
Polar M400 navíc umí navigovat do výchozího bodu formou bezmapové navigace, která vám ukazuje směr cesty a vzdálenost do cílového bodu.
MONITORING AKTIVITY
Hodinky M400 žijí s vámi. Sledují, kolik času spíte, sedíte, hýbete se. Dají vám užitečnou zpětnou vazbu k vaší aktivitě a motivují vás k dostatku pohybu.
TRÉNINK PODLE TEPOVÉ FREKVENCE
Trénovat podle tepové frekvence je velmi efektivní a díky pokročilým funkcím sporttesteru Polar M400 to pro vás bude snadné. Můžete si definovat pět libovolných tepových zón, vytvářet tréninkové jednotky rozdělené do několika fází, jednoduše jednotlivé zóny zamykat a mnoho dalšího.
MODIFIKOVATELNÝ DISPLEJ
Zobrazení displeje můžete přizpůsobit svým preferencím. Vyberete si z 1 až 4 řádkového zobrazení LCD až na 8 stránkách.

Polar A300

POLAR FLOW
Pokročilá webová a mobilní aplikace Polar Flow vám umožňuje vytvářet tréninkové plány, zaznamenávat výsledky či modifikovat zobrazení displeje pro každý sport zvlášť. Díky snadné synchronizaci budete mít neustále přístup ke svým datům.
CHYTRÁ UPOZORNĚNÍ
Propojte si svůj sporttester Polar M400 s chytrým telefonem a přímo na displeji hodinek se vám budou zobrazovat upozornění na příchozí hovory, zprávy či notifikace ze sociálních sítí.
INDIVIDUÁLNÍ CÍLE
Prostřednictvím webové služby Polar Flow si můžete nastavit své individuální cíle a M400 vám pomohou s jejich plněním. Například tím, že vám doporučí, kolik a jaké aktivity ještě udělat, abyste splnili svůj denní limit.
SPORTOVNÍ PROFILY
Díky sportovním profilům si můžete pro jednotlivé sporty definovat různá nastavení: od (ne)aktivování GPS, nastavení různých limitů tepu až po odlišná zobrazení displeje.
TEST KONDINCE
Polar kondiční test vám změří vaší kardiovaskulární (aerobní) zdatnost. Můžete tak porovnávat svou výkonnost a sledovat, jak se s přibývajícími tréninky zlepšuje.

Rozměry

Tloušťka : 11,5 mm
Velikost displeje: 128 x 128 bodů, displej s vysokým rozlišením
 

Hmotnost

56,6 g

Technické údaje

 • Integrovaný přijímač GPS s technologií předvídání polohy družic AssistNow™
 • Snímač aktivity
 • Ruční i automatické zadávání okruhů
 • Zvuková signalizace
 • Vodotěsné 
 • 4 MB paměti Flash
 • Nabíjecí 190mAh lithium polymerová baterie
 • Výdrž baterie až 8 hodin tréninku se zapnutým přijímačem GPS a snímačem tepové frekvence Bluetooth Smart

Připojení

 • Standardní kabel microUSB k synchronizaci dat s počítači PC nebo Mac
 • Připojení k mobilu a snímačům Bluetooth Smart
 • Kompatibilita webové služby Polar Flow se systémy Mac OS X 10.6, OS X 10.7, OS X 10.8 a novějšími a Windows XP, Windows 7, Windows 8 a novějšími
 • Kompatibilita s mobilní aplikací Polar Flow
 • Aktualizovatelný software
 • Uživatelské rozhraní v češtině, angličtině, španělštině, portugalštině, francouzštině, dánštině, nizozemštině, švédštině, norštině, němčině, italštině, finštině, polštině, ruštině, čínštině, japonštině

Technické dotazy

V případě technických dotazů kontaktujte polar@pottenpannen.cz

TRÉNINKOVÁ ZÁTĚŽ
S využitím webové aplikace Polar Flow snadno zjistíte, jaký měl trénink přínos pro vaše tělo, jaký typ pohybu vám nejvíce svědčí, kde máte své osobní limity. Využijte tato data pro nastavení optimální tréninkové zátěže.
MÍRA REGENERACE
Po těžké práci odpočinek. Nejen, že v Polar Flow zjistíte vše o své tréninkové zátěži, najdete zde i doporučenou dobu pro regeneraci, než se vrhnete na další tréninkovou jednotku.
TEST KONDINCE
Multifunkční sportovní hodinky Polar M400 vám zvládnou v pětiminutovém testu změřit aerobní kondici. Výpočet je postaven na klidové tepové frekvenci, změnách tepu a osobních údajích (hmotnost, výška, věk, pohlaví).
BĚŽECKÝ INDEX
Pokud hledáte ideální sportovní hodinky na běhání, právě jste našli. Jsme přesvědčeni, že oceníte běžecký index, který vám ukáže, jak se vaše běžecká výkony vyvíjí.
Přínos tréninku
Při použití snímače tepové frekvence Polar H7 dostanete ihned po cvičení zpětnou vazbu. Sledováním svého pokroku tak zůstanete neustále motivováni.
FUNKCE CHYTRÉ KALORIE
Mějte přehled, kolik přesně jste spálili kalorií. Podle denní aktivity, tepové frekvence a údajů o vaší osobě (hmotnost, výška, věk, pohlaví) vám hodinky samy spočítají, jak si vedete.
ACTIVITY GUIDE
Průvodce aktivitou, který vám pomůže zůstat celý den aktivní a navede vás ke splnění denního cíle.
ACTIVITY BENEFIT
Poskytne vám informace o vaší denní, týdenní a měsíční aktivitě a ukazuje, jak vám vaše volby tělesného pohybu pomáhají udržet si zdraví.

Jak prvně zpustím Polar M400?

Polar M400 můžete zpustit buď manuálně na hodinkách nebo na webu přes aplikaci Polar Flow flow.polar.com/start

Manuálně:

 1. Zapojte Polar do USB portu počítače pomocí kabelu, který byl dodán v krabici.
 2. Nechte přístroj plně nabít.
 3. Stisknutím tlačítka START.
 4. Váš Polar přístroj je dodáván pouze s angličtině, ale můžete přidat další jazyky z webové služby Flow.
 5. Vaše Polar zařízení je připraveno.

 

S aplikací Polar Flow:

 1. Zapojte Polar M400 do USB portu počítače pomocí kabelu, který byl dodán v balení.
 2. Nechte zařízení plně nabít.
 3. Stahněte si Polar Flow na flow.polar.com/start
 4. V Polar Flow si vytvořte svůj účet. Pokud již svůj účet máte například na polarpersonaltrainer.com použijte vaše jméno a heslo.
 5. Stahněte si a naistalujte Polar FlowSync zde http://support.polar.com/en/support/FlowSync, synchronizační software, který potřebujete pro komunikaci mezi webovou službou Polar Flow a vaším Polar M400.
 6. Polar M400 se začne synchronizovat.

 

Jak lze upravit sportovní profily v Polar Flow webové aplikaci?

Funkce sportovní profily umožňuje vypsat všechny své oblíbené sporty a definovat specifické nastavení pro každý z nich. Například můžete vytvořit zobrazení na míru pro každý sport který děláte a zvolit, jaká data chcete vidět, například pokud chcete vidět jen tepovou frekvenci, nebo rychlost a vzdálenost.

Chcete-li upravit sportovní profily vašeho Polar zařízení (A300, A360, M400, M450, M600 nebo V800) v Polar Flow webové aplikaci, klikněte na svou profilovou fotografii v pravém horním rohu a zvolte Sportovní profily.

Váš Polar může obsahovat až 20 sportovních profilů. Ve webové aplikaci Flow můžete mít tolik sportovních profilů, kolik chcete. Prvních 20 na seznamu je přeneseno do Polar zařízení při synchronizaci. Pořadí vašich sportovních profilů můžete změnit pomocí Drag & Drop.

Dlouho se načítá GPS, co s tím?

GPS signál lze načíst pouze venku (nikoli uvnitř budovy). Signál se hůře načítá i mezi vysokými budovami. Pro rychlé načítání signálu je nutné hodinky pravidelně synchronizovat s PC a Polar FlowSync.

Jak a kde se nastaví Chytrá upozornění/Smart Notifications?

Pro nastavení zvolte na hodinkách Menu > Settings > General settings > Smart notifications.