Navržené pro život, optimalizované pro sport.

Polar M600 představuje vodotěsné chytré hodinky (smartwatch) s unikátními funkcemi Polar Smart Coaching, které přeměňují data z vašich aktivit a tréninků do srozumitelných přehledů. Polar Smart Coaching za vás zanalyzuje všechna data, abyste se vy mohli soustředit na to, co je opravdu důležité.

Chytré hodinky pro sport

Polar M600 jsou robustní a konstruované tak, aby dlouho vydržely. Kromě barevného dotykového displaye mají ještě 2 ovládací tlačítka pro rychlé ovládání i během tréninku. Vyměnitelný silikonový řemínek je dostupný v černé, červené a bílé barvě.

Wear OS od Google™ pracuje s iOS i Androidem

Máte telefon s Androidem nebo iPhone? Polar M600 si rozumí s oběma. A přes Google Play store si můžete pro své chytré hodinky vybrat z tisícovky různých aplikací.

* Android Wear jsou kompatibilní s Android 4.3 nebo iOS 9. Podporované funkce se mohou mezi jednotlivými platformami mírně lišit. Navštivte na vašem telefonu stránku g.wearcheck a ověřte si kompatibilitu.

 

Polar Flow: svět fitness

 

Polar Flow pro rychlý online přehled o vašem tréninku, aktivitách a spánku. Monitoruje svou aktivitu, analyzujte pokrok a splňte své cíle s Polar Flow - kompletní fitness a tréninková platforma dostupná jak pro váš počítač, tak i pro telefon.

Plánujte
Naplánujte své tréninky a stanovte si cíle. Sledujte váš trénink s Polar M600 a analyzujte svou celkovou zdatnost a zdraví v Polar Flow.

Motivace
Získejte tu pravou motivaci dlouhodobým sledováním vašeho pokroku. Podívejte se na pokročilou analýzu vašich úspěchů za pomocí grafů a statistik.

Chytré hodinky s GPS
Sledujte rychlost, vzdálenost a trasu pomocí integrovaného GPS a GLONASSu.
Voděodolné smartwatch pro každý druh pohybu
Monitorujte svou aktivitu 24/7, kroky, vzdálenost, spálené kalorie i kvalitu spánku. Užijte si 2denní výdrž baterie při propojení Polar M600 s vaším telefonem.
Získejte přístup k jedinečnému Polar Smart Coaching
Trénujte chytřeji a efektivněji s jedinečnými a exkluzivními funkcemi Polar Smat Coaching navženými pro sport, fitness i zdraví,

Polar M600 chytré hodinky optimalizované pro sport

CHYTRÁ UPOZORNĚNÍ KAMKOLI JDETE
Propojte svůj Polar M600 s telefonem a nic vám neunikne. Přijímejte notifikace o příchozích hovorech, zprávách (a odpovídejte na ně), schůzkách či novinkách na Facebooku z vašeho telefonu přímo na displayi.
MONITOROVÁNÍ TEPOVÉ FREKVENCE ZE ZÁPĚSTÍ
Polar M600 je vybaven nezbytnou LED technologií pro měření tepu ze zápěstí. Jednoduše si připevněte hodinky na zápěstí a můžete začít trénovat.
HUDBA BĚHEM TRÉNINKU
Ovládejte a přehrávejte hudbu přímo z vašich hodinek. Zkuste to bez telefonu s Google Play Music a 4 GB interního uložiště pro přehrávání hudby.
Polar M430

Rozměry a váha

 • Tloušťka náramku: 13,5 mm
 • Šířka náramku: 23,5 mm
 • 31,7 g (velikost S), 37,3 (velikost M/L)
 • Materiál náramku: silikon
 • Dostupné velikost: S, M/L

Technické údaje

 • Rozlišení displaye: 80 x 160 pixelů (RGB)
 • TFT display s širokým pozorovacím úhlem a dotykovým ovládáním
 • Velikost displaye: 13 x 27 mm
 • Optický senzor měření tepové frekvence na technologii 2 LED diod a fotodiody
 • Senzor aktivity
 • Nabíjecí 110 mAh lithium polymerová baterie
 • Výdrž baterie až 4 dny s aktivovaným monitoringem denní aktivity, 1 tréninkem denně (bez smart notifikací) a kontinuálním měřením tepové frekvence
 • Vodotěsné do 30 m (pro plavání, nikoli potápění)
 • 8 MB flash paměti
 • Procesor: Arm Cortex M3 1024kB Flash / 128kB RAM
 • Paměť: Serial flash memory 8MB, SRAM 256kB

Připojení

 • Snadná synchronizace přes Bluetooth® Smart s aplikací Polar Flow
 • Kabel micro USB k synchronizaci dat s počítači PC nebo Mac přes aplikaci Polar FlowSync (kompatibilní s Mac OS X10.6 nebo pozdější a Windows XP, 7, 8, 10)
 • Mobilní telefony s operačním systémem Android 4.3 a vyšší a iOS7 a vyšší
 • Polar Balance osobní chytrá váha
 • Polar H10 hrudní pás
 • Apple Health Kit, Google Fit, MyFitnessPal a MapMyFitness
 • Aktualizovatelný software
 • Uživatelské rozhraní v češtině, angličtině, španělštině, portugalštině, francouzštině, dánštině, nizozemštině, švédštině, norštině, němčině, italštině, finštině, polštině, ruštině, čínštině, japonštině

Technické dotazy

V případě technických dotazů kontaktujte polar@pottenpannen.cz

ACTIVITY BENEFIT
Zůstaňte v pohybu každý den. Polar M600 vám dá personalizovaný denní cíl aktivity, který vás motivuje k tomu, abyste zůstali v pohybu celý den. Polar Activity Guide vám ukazuje, jak moc (nebo málo) jste byli přes den aktivní a nabídne i praktické tipy, jak dosáhnout cíle představujícího 100%.
PRŮVODCE AKTIVITOU
Pokud jde o zdravý životní styl, i malé věci mohou mít zásadní vliv. Zjistěte, jak vaše každodenní volby aktivity a tréninku prospívají vašemu zdraví.
CHYTRÉ KALORIE
Polar M600 vám pomůže sledovat spálené kalorie. Můžete se podívat kolik jste spálili kalorií během jednotlivých tréninků a kolik za celý den. Nepřetržité měření tepové frekvence kombinované se sledováním denní aktivity 24/7, zajišťuje přesné a spolehlivé měření spálených kalorií.
TEST KONDICE
Tento pětiminutový test měří podle klidového tepu, změn tepu a osobních údajů vaši aerobní kondici. Provádějte tento test pravidelně a sledujte své pokroky.
SLEEP PLUS
Nová pokročilá technologie monitoringu spánku vám nabídne detailní přehled o kvalitě vašeho spánku. Sleduje váš pohyb s extrémní přesností a poskytuje komplexní a detailní informace o vašem spánkovém režimu a nabízí i zpětnou vazbu.
SNÍMÁNÍ TEPOVÉ FREKVENCE 24/7
Poskytuje komplexní a obsáhlý přehled o činnosti vašeho srdce během celého dne. Nová časová osa s údaji o TF 24/7 posunuje sledování denní aktivity na novou úroveň.
PŘÍNOS TRÉNINKU
Ihned po tréninku vám Polar M600 nabídne motivující zpětnou vazbu s popisem účinku této tréninkové jednotky.
RUNNING PROGRAM
Chcete se připravit na závod, charitativní běh pro dobrou věc nebo jen dosáhnout vysněného cíle? Vyberte si v aplikace Polar Flow ze 4 různých cílů - 5 km, 10 km, půlmaraton nebo maraton a získáte váš osobní tréninkový plán, který akcentuje vaši výkonnost, zlepšování a vámi zvolený cíl.