Na paži nebo na předloktí? Vy rozhodujete!

Snímač Polar OH1+ můžete nosit na paži i na předloktí – záleží jen na vás. Nasazování a snímání je vždy snadné – ať jste kdekoli

 

 

GET CONNECTED

 

Funguje s produkty Polar

 

Nevyhovuje vám hrudní pás? Senzor tepové frekvence Polar OH1+ je díky Režimu Bluetooth kompatibilní se všemi sporttestry, hodinkami i cyklopočítači Polar. Snímá tepovou frekvenci z paže a prakticky o něm ani nevíte, neomezuje vás při pohybu.

 

 

 

 

 

 

 

SYNC UP

 

Přeměňte svůj telefon v tréninkového partnera

 

Polar OH1+ přenáší údaje o tepové frekvenci v reálném čase do celé řady oblíbených fitness aplikací jak pro telefony s iOS i Androidem.

Vyzkoušejte, jak skvěle funguje Polar OH1+ s bezplatnou fitness aplikací Polar Beat. Můžete přímo na displeji vašeho telefonu živě sledovat tepovou frekvenci a během tréninku přijímat do sluchátek pokyny pro zefektivnění tréninku.

Objevte aplikaci Polar Beat.

 

GO SOLO

 

Natolik univerzální, že jej můžete používat samostatně

 

Trénujete raději nalehko bez telefonu a hodinek? Polar OH1+ má vnitřní paměť, na kterou můžete uložit až 200 hodin vašich tréninkových dat.
Přes bluetooth můžete uložené údaje synchronizovat s Polar Flow, bezplatnou aplikací a webovou službou. Nebo přes USB kabel je synchronizovat s vaším počítačem.

 

 

 

 

Optický snímač tepové frekvence
Chcete během tréninku přesně vědět jak si stojíte? Díky optickému snímači se 6 LED diodami a propracovanému algoritmu srdeční frekvence budete mít přesná data.
GO LIVE
S řešením Polar OH1+ můžete vysílat tepovou frekvenci do jakéhokoli zařízení Polar kompatibilního s technologií Bluetooth, mnoha fitness mobilních aplikací a vybavení posiloven kompatibilního s technologií Bluetooth či analogový signál ANT+.
VNITŘNÍ PAMĚŤ
Snímač Polar OH1+ má integrovanou paměť, do které lze uložit až 200 hodin tréninkových dat. Údaje můžete synchronizovat do mobilní aplikace a webové služby Polar Flow.

Polar pažní snímač OH1

POHODLNÝ TEXTILNÍ POPRUH NA PAŽI
Na detailech záleží i pokud jde o výkon. Polar OH1+ má nastavitelný elastický pažní popruh, který je navržen tak, aby dobře držel na svém místě a byl zároveň i pohodlný. Vyroben pro maximální nositelnost - popruh je vyrobený z měkkého textilu a můžete jej prát v pračce.
POŘÁDNĚ NABITO
Polar OH1+ se může pochlubit dlouhou výdrží baterie, a to až 12 hodin tréninku na jedno nabití. Baterii dobijete jednoduše pomocí USB adaptéru, který je součástí balení.
VHODNÉ I PRO PLAVÁNÍ
Snímač Polar OH1+ je vodotěsný do hloubky 30 m.

Rozměry

  • Hmotnost: Snímač 5 g, pažní popruh 12 g
  • Výška: 9,5 mm
  • Průměr: 29,85 mm
  • Pažní popruh lze prát v pračce (po odepnutí snímače)

KOMPATIBILITA

Mobilní zařízení se systémem iOS: iPhone 4S a novější; mobilní zařízení se systémem Android 4.3 a novějším a funkcí Bluetooth 4.0. 

NOVINKY

Přes Polar Flow

PAMĚŤ

4 MB, až 200 hodin tréninku

BATERIE

Dobíjecí 45mAh lithium polymerová baterie

ODOLNOST PROTI VODĚ

30 m