Stvořeno k pohybu

Videogalerie Polar optický snímač tepové frekvence Verity Sense

Soustřeďte se na průběh tréninku a vnímejte váš pokrok

 

Pokud je pro vás svoboda na prvním místě, je Polar Verity Sense vaší volbou.

Stačí si jej nasadit na paži a můžete se pustit do tréninku. A přitom budete mít k dispozici všechna svá data – kdykoli se vám to bude hodit.

 

Spárujte snímač s telefonem nebo hodinkami a sledujte váš trénink online.

Když Polar Verity Sense připojíte k telefonu nebo hodinkám, budete v každém okamžiku vědět, jak si stojíte, a můžete tak snadno upravit intenzitu cvičení.

 

Zaznamenávejte své tréninky pomocí interní paměti

Interní paměť snímače Polar Verity Sense ukládá údaje o vašem tréninku, když se nechcete omezovat hodinkami nebo telefonem a chcete se soustředit jen na to, co vám říká vaše tělo.

Nenechte se omezovat, soustřeďte se na trénink

Perfektní i na plavání

 

Používejte jej samostatně, nebo ve spojení s telefonem

..nebo se sportovními hodinkami, vybavením posilovny, rotopedem či běžeckým pásem. Díky dvěma současným připojením Bluetooth a přenosem ANT+ je možností jeho využití opravu hodně.

 

Kompletní data i z plaveckého tréninku

Polar Verity Sense v plaveckém režimu monitoruje tepovou frekvenci, tempo a vzdálenost. Díky inovativní přezce, která je navržena tak, aby byla kompatibilní s většinou pásků dostupných plaveckých brýlí, jej budete mít pohodlně usazený na spánku.

 

 

 

 

 

Mějte jej na paži, nebo na spánku – nebo kdekoli, kde je vám to příjemné

Monitorujte svou tepovou frekvenci velmi pohodlně z dolní či horní části paže, ze spánku při plavání - ale to není vše. Nemusíte se omezovat jen těmito možnostmi.

 

Je to jednoduché a naprosto geniální – samotný snímač můžete odepnout z náramku a umístit jej kamkoli pod přiléhavé oblečení, kde bude pevně přitisknutý k pokožce. Ať už se věnujete jakémukoliv sportu, snímač tepové frekvence Polar Verity Sense se vám 100% přizpůsobí.

Na paži, na spánku, nebo kdekoli vám to vyhovuje

 

Polar Flow

 

Sledujte, jak vaše data ožívají

Objevte Polar Flow, dokonalou tréninkovou platformu, která vdechne život všem vašim datům. Díky rozsáhlým nástrojům pro analýzu tréninku, automatickému tréninkovému deníku, přehledům o pokroku a mnohému dalšímu vám Polar Flow pomůže dosáhnout všech vašich tréninkových cílů.

 

Synchronizujte svá data s dalšími službami

S aplikací Polar Flow můžete všechna svá tréninková data automaticky synchronizovat i s dalšími aplikacemi, jako je Strava nebo TrainingPeaks.

Měření tepové frekvence optickým snímačem
Snímač Polar Verity Sense s kvalitním optickým řešením od společnosti Polar se šesti diodami LED sleduje vaši tepovou frekvenci.
Několik možností připojení
Pomocí snímače Polar Verity Sense můžete svou tepovou frekvenci živě přenášet do řady kondičních aplikací, libovolných sportovních a chytrých hodinek s technologií Bluetooth, cyklopočítačů s technologií ANT+ a tělocvičných zařízení s technologií Bluetooth a ANT+.
Integrovaná paměť
Snímač Polar Verity Sense má integrovanou paměť, do které lze uložit až 600 hodin tréninku. Údaje můžete synchronizovat s platformou Polar Flow a následně je analyzovat.
Plavecký režim
Když snímač Polar Verity Sense připnete k přezce pásku plaveckých brýlí a přiložíte ke spánku, budete moct zaznamenávat svůj trénink v bazénu. Získáte údaje o tepové frekvenci, tempu a uplavané vzdálenosti.
Možnost aktualizace firmwaru
Díky aktualizacím OTA se snímač Polar Verity Sense stále zlepšuje.
Dlouhá výdrž baterie
Snímač Polar Verity Sense vydrží až 30 hodin tréninku na jedno nabití. Baterii můžete snadno dobíjet adaptérem USB snímače Polar Verity Sense (je součástí dodávky).

Polar snímač Verity Sense

Pohodlný textilní pažní popruh
Snímač Polar Verity Sense lze snadno, pohodlně a nenápadně nasadit na paži. Popruh je vyroben z měkkého textilního materiálu a lze ho prát v pračce. Držák snímače je odnímatelný.
Přezka pásku plaveckých brýlí
Navlékněte přezku na pásek plaveckých brýlí a zažijte neskutečně pohodlné měření tepové frekvence. Snímač Polar Verity Sense se pevně připne k vašemu spánku.
Dosah přenosu
Když máte snímač Polar Verity Sense v držáku, je jeho dosah přenosu až 150 metrů. Bez něj se sníží na maximálně 40 metrů.
Režim snímače tepové frekvence
Svou tepovou frekvenci můžete přenášet do jakékoli kompatibilní aplikace, hodinek nebo tělocvičného zařízení s rozhraním Bluetooth a ANT+ a sledovat ji v reálném čase..
Režim záznamu
Údaje ze svého tréninku můžete zaznamenat do interní paměti a následně je synchronizovat s aplikací Polar Flow. Dozvíte se svou tepovou frekvenci, dobu trvání tréninku, budete si moct vizualizovat zóny tepové frekvence, zjistíte Přínos tréninku a spálené kalorie.
Odolnost proti vodě
Snímač Polar Verity Sense je voděodolný do hloubky 50 metrů.
Polar Vantage V2

Hmotnost

 • Snímač 5 g, držák 3 g, pažní popruh a držák 12 g, přezka pásku plaveckých brýlí 2 g, nabíječka 4 g

Výška

 • 9,6 mm

Průměr

 • 30,0 mm

Pažní popruh

 • Jedna velikost (23-32 cm), lze prát v pračce

Přezka pásku plaveckých brýlí

 • Navržena tak, aby vyhovovala většině dostupných plaveckých brýlí.

Aktualizace

 • Prostřednictvím aplikace Polar Flow

Paměť

 • 16 MB, až 600 hodin tréninku
   

Výdrž baterie

 • Max. 30 hodin tréninku

Dosah přenosu

 • Max. 150 m. Bez pažního popruhu lze snímač Polar Verity Sense pohodlně a pevně přiložit ke kůži, nejlepšího dosahu přenosu však dosáhnete, když ho umístíte do držáku.

Možnosti připojení

 • Bluetooth s nízkou spotřebou. 2 současná připojení. ANT+.

Odolnost proti vodě

 • Voděodolnost 50 m

Snímací technologie

 • Měření tepové frekvence optickým snímačem, akcelerometr, gyroskop a magnetometr

Obsah balení

 • Optický snímač tepové frekvence Polar Verity Sense

  Pažní popruh

  Nabíječka USB

  Přezka pásku plaveckých brýlí

  Úložné pouzdro

  Návod pro první použití

  Informační poznámka

Technické dotazy

V případě technických dotazů kontaktujte polar@pottenpannen.cz