Sport

Kategorie produktů Sport je určena pro aktivní sportovce, kteří potřebují spolehlivé zaznamenání a přesné vyhodnocení svých aktivit a neobejdou se tak bez spolehlivé GPS, snímače tepové frekvence či výškoměru. Na své si zde přijdou především příznivci běhu a cyklistiky.

Polar Vantage M2 multisportovní hodinky

Polar Vantage M2 multisportovní hodinky, měděné / hnědé

Polar Vantage M2 jsou multisportovní hodinky s GPS. Skvěle kombinují výkon a funkčnost a uspokojí potřeby všech sportovců. Nabídnou vám pokyny a zpřístupní data, díky kterým vylepšíte svůj trénink a zlepšíte svou kondici. Hodinky jsou navíc smart a budete tak v neustálem spojení se světem. Polar Vantage M2 je spolehlivý univerzální společník a průvodce na cestě za vaší vysněnou kondicí.

Ceny od 7 990,-

Polar Ignite 2 fitness hodinky

Polar Ignite 2 fitness hodinky, béžové, velikost S/L

Fitness hodinky Polar Ignite 2 jsou elegantní, lehké, jednoduché na ovládání a chytré. Získejte předpřipravený personalizovaný cvičební plán, který zohledňuje míru regenerace, tréninkovou historii a kvalitu spánku. Vše ve stylových hodinkách předurčených pro nošení 24/7.

Ceny od 5 990,-

Polar Vantage M

Polar Vantage M bílý, velikost S / M

Posuňte své sportovní hranice se sporttestrem Polar Vantage M. Klasický kulatý tvar hodinek v sobě ukrývá tu nejmodernější technologii, jsou perfektní pro každého, kdo při sportu rád překonává své vlastní možnosti a limity a rád se posouvá dál a dál a tréninková data jsou nepostradatelnou součástí jeho tréninku. Jsou lehké, tenké a nadupané moderní technologií.

Ceny od 7 390,-

Polar Ignite fitness hodinky

Polar Ignite fitness hodinky, růžově-zlaté, velikost S

Chytré vodotěsné fitness hodinky s GPS a měřením tepové frekvence ze zápěstí. Nejnovější generace tréninkového partnera, který vám pomůže naplnit váš potenciál a posunout limity tím správným směrem.

Ceny od 5 290,-

POLAR Cyklocomputer M460

POLAR M460 + H10

Cyklocomputer, nebo sporttester? Můžete mít oboje. V jednom přístroji.

Ceny od 4 490,-