Stvořeno k pohybu

Videogalerie Polar Vantage V2 se snímačem TF H10

Běhejte, jako nikdy před tím

Test běžecké výkonnosti vám pomůže sledovat váš pokrok a upravovat podle něj tepovou frekvenci, rychlost a silové zóny.

Zůstaňte na správné cestě

V aplikaci Komoot si naplánujte trasu, importujte ji do svých hodinek Vantage V2 a nechte se vést navigací.

Spěte. Regenerujte. A den bude váš.

Měření míry regenerace Nightly Recharge™ znázorňuje míru regenerace přes noc po denní námaze.

Hudba pro vaše uši

Pomocí svých hodinek můžete snadno procházet svůj playlist a ovládat hlasitost. Polar Vantage V2 se připojí k vaší hudební aplikaci a umožní vám ovládat hudbu, aniž byste museli vytáhnout telefon z kapsy.

Zvládnete pořádnou tréninkovou nálož?

Podle testu regenerace nohou poznáte, jestli jsou vaše nohy připraveny na vysoce intenzivní trénink, a to během několika minut, bez potřeby speciálního vybavení – vystačíte si se svými hodinkami.

Když pocit nestačí

Recovery Pro™ vám řekne, kdy je vaše tělo připravené trénovat, a poskytne vám údaje o vaší regeneraci přímo na displeji hodinek. Vyžaduje snímač tepové frekvence značky Polar.

Trénujte jako profesionál

Funkce Training Load Pro™ vám ukáže, jak trénink namáhá různé části vašeho těla. Vizuálně znázorní, jak jste v poslední době trénovali, abyste věděli, že jedete podle plánu.

Zlepšete vaše cyklo-výkony

Cyklistický výkonnostní test vám umožní upravit si vaše silové zóny a zjistíte díky němu svůj osobní funkční prahový výkon. Vyžaduje kompatibilní měřič výkonu.

 

Multisportovní outdoorové hodinky s GPS a všemi potřebnými tréninkovými funkcemi

Precizní design

Elegantní navenek, chytré uvnitř – a lehčí než ostatní prémiové multisportovní hodinky. Polar Vantage V2 vám přinášejí vše, co potřebujete, v jedinečně lehkém a dokonale zpracovaném balení.

 

Zvolte kvalitu

Díky prémiovým materiálům, jakými jsou celohliníkové tělo a pohodlné silikonové řemínky, bude Polar Vantage V2 vaším nezdolným parťákem připraveným na cokoliv.

 

Dokonalý společník pro každou situaci

Elegantní design a nízká hmotnost činí z Polar Vantage V2 dokonalého společníka, se kterým se bude cítit a vypadat skvěle 24/7 při jakékoli aktivitě.

Plánujte. Trénujte. Analyzujte. Opakujte.

Polar Vantage V2 zpracuje signály vycházející z vašeho těla a přemění je v srozumitelná data a doporučení, abyste mohli plánovat lépe, trénovat chytřeji a dokonale regenerovat.

 

Ať víte na čem jste

S Polar Vantage V2 budete mít vždy jasný přehled o tom, jak se zlepšujete; disponují totiž různými nástroji pro testování vaší výkonnosti a připravenosti.

 

Ani moc, ani málo

Nevíte, jak si stojíte? Jestli netrénujte příliš, nebo naopak nemáte přidat? Polar Vantage V2 vám poskytnou přesnou a srozumitelnou informaci o stavu regenerace a kdy jste připraveni na další tréninkovou nálož.

Více než sportovní hodinky

S Polar Vantage V2 máte přístup ke všem funkcím webové služby Polar Flow, kde je vše propojeno. Vaše tréninková data jsou pohodlně dostupná na jedné platformě kdykoli a kdekoli.

 

Ultimátní tréninková platforma

Polar Flow nabízí širokou možnost plánování tréninku a jeho následnou analýzu, automatický tréninkový deník, zprávy o pokroku a mnohem více. Polar Flow vám pomůže splnit všechny tréninkové cíle a předsevzetí.

 

Spojení i s jinými komunitami

Tréninková data můžete automaticky synchronizovat se Stravou, TrainingPeaks a celou řadou dalších online sportovních aplikací a platforem.

 

Hill Splitter™Hill Splitter™
Získejte detailní data o vašem výkonu během stoupání a klesání při vašem tréninku.
FuelWise™FuelWise™
Naučte se včas doplnit energii potřebnou pro vaše dlouhé tréninky.
Ovládání hudby a další funkce chytrých hodinekOvládání hudby a další funkce chytrých hodinek
Pomocí hodinek můžete snadno procházet svůj playlist a upravovat hlasitost. Na displeji hodinek také najdete předpověď počasí a nabízená oznámení.
Běžecký výkonBěžecký výkon
Získejte komplexnější náhled na intenzitu svých běžeckých tréninků.
Nightly Recharge™Nightly Recharge™
Zjistěte jak dobře během noci regenerujete a co můžete udělat pro efektivnější regeneraci.
Barevný dotykový displayBarevný dotykový display
1,2” neustále zapnutý barevný dotykový displej čitelný na slunci. Laminátové sklo Gorilla Glass s povrchem, na kterém neulpívají otisky prstů.
SPORTOVNÍ PROFILYSPORTOVNÍ PROFILY
Polar Vantage V2 podporují více než 100 různých sportů. Přidejte si vaši oblíbenou sportovní aktivitu do vašich fitness hodinek.
Zdroje energieZdroje energie
Sledujte jak vaše tělo během různých tréninků využívá jiné zdroje energie. Polar Vantage V2 rozděluje využití energie mezi sacharidy, bílkoviny a tuky.
Recovery Pro™Recovery Pro™
Recovery Pro™ vám řekne, zda je vaše tělo připravené trénovat, a poskytne vám údaje o vaší regeneraci přímo na displeji hodinek. Vyžaduje snímač tepové frekvence značky Polar.
Test regenerace nohouTest regenerace nohou
Podle testu regenerace nohou poznáte, jestli jsou vaše nohy připraveny na vysoce intenzivní trénink, a to během několika minut, aniž byste potřebovali nějaké speciální vybavení – vystačíte si se svými hodinkami.
Bezplatné běžecké programyBezplatné běžecké programy
Získejte osobní a adaptivní tréninkový plán, který vyhovuje vám i vašim cílům.
Dechové cvičení Serene™Dechové cvičení Serene™
Uvolněte své tělo a zklidněte svou mysl pomocí dechového cvičení pod vedením průvodce.
Velmi dlouhá výdrž baterieVelmi dlouhá výdrž baterie
Hodinky Polar Vantage V2 vám poskytnou až 40 hodin souvislého tréninkového času. Několik možností úspory energie vede k delší výdrži baterie, která může dosáhnout až 100 hodin.
Plánování trasy s KomootPlánování trasy s Komoot
Naplánujte svou trasu na aplikaci Komoot a poté ji nahrajte přímo do svých Polar Vantage V2 a nechte se krok za krokem vést po vaší trase.
Pokročilé měření tepu ze zápěstíPokročilé měření tepu ze zápěstí
Měřte tepovou frekvenci přesně přímo ze zápěstí díky systému fúzní technologie kombinující optické LED měření s měřením skrze přímý kontakt s pokožkou.
FitSpark™ denní průvodce tréninkemFitSpark™ denní průvodce tréninkem
Získejte předpřipravené denní tréninky, které zohledňují vaši míru regenerace, připravenosti a tréninkové historie.
SLEEP PLUS STAGES™SLEEP PLUS STAGES™
Monitorujte různé fáze vašeho spánku a získejte přehled o celkové kvalitě spánku díky srozumitelně vyjádřenému číselnému skore s detailně vyhodnocenými fázemi spánku.
Plavecké metrikyPlavecké metriky
Sledujte jak se zlepšujete v bazénu - Polar Vantage V2 automaticky měří tepovou frekvenci, detekuje plavecký styl, vzdálenost, tempo a dobu odpočinku.
Strava Live SegmentsStrava Live Segments
Se systémem Strava Live Segments bude vaše běhání a vyjížďky na kole zajímavější a zábavnější. Obdržíte upozornění na nedaleké segmenty, uvidíte na nich v reálném čase data o svém výkonu a na konci můžete zkontrolovat svůj výsledek.
Running IndexRunning Index
Získejte odhad běžecké hodnoty VO2max a přesvědčte se, jak se váš běžecký výkon zlepšuje.
Běžecký výkonnostní testBěžecký výkonnostní test
Běžecký výkonnostní test vám pomůže sledovat váš pokrok a upravovat podle něj tepovou frekvenci, rychlost a silové zóny.
Cyklistický výkonnostní testCyklistický výkonnostní test
Cyklistický výkonnostní test vám umožní upravit si vaše silové zóny a zjistíte díky němu svůj osobní funkční prahový výkon. Vyžaduje měřič výkonu.
Training Load Pro™Training Load Pro™
Funkce Training Load Pro™ vám ukáže, jak jste v poslední době trénovali a jak trénink namáhá různé části vašeho těla.
Integrovaná GPSIntegrovaná GPS
GPS, GLONASS, Galileo a QZSS s asistovanou GPS pro rychlé spojení. Integrovaný kompas a barometr sledující nadmořskou výšku.
Polar Vantage V2

Rozměry

 • 47 x 47 x 13 mm

Display

 • Vždy zapnutý barevný dotykový displej. Laminátové sklo Gorilla Glass s povrchem, na kterém neulpívají otisky prstů. Čidlo intenzity okolního světla upravuje intenzitu podsvícení podle okolního světla. Velikost 1,2”, rozlišení 240 x 240.

Materiál

 • Hliníková slitina používaná v letectví a kosmonautice s polymerem ze sklolaminátu.

Hmotnost

 • 52 g s páskem, 34 g bez pásku.

Baterie

 • 346 mAh Li-pol (lithium polymerová) baterie. Výdrž baterie až 40 h v tréninkovém režimu (GPS a měření tepové frekvence na zápěstí), až 7 dní v běžném režimu se zapnutým kontinuálním měřením tepové frekvence. Možnost volby energeticky úsporného nastavení (GPS, meření tepu).

Řemínek

 • Odolné a pohodlné integrované značkové silikonové pásky. Snadno vyměnitelné.
  Velikost:
  S: obvod zápěstí 120-190 mm
  M/L: obvod zápěstí 145-215 mm

GPS a barometr

 • Integrovaná GPS, GLONASS, Galileo, QZSS. Asistovaná GPS pro rychlé spojení. Barometr sledující nadmořskou výšku, sklon, stoupání a klesání.

Připojení

 • Bluetooth Low Energy (BLE). Speciální USB kabel pro nabíjení a synchronizaci dat.

Hodinky

 • Čas a datum. Budík s funkcí odložení.

Uživatelské rozhraní - jazykové nastavení

 • Uživatelské rozhraní v češtině, angličtině, němčině,  italštině, španělštině, portugalštině, francouzštině, dánštině, nizozemštině, švédštině, norštině, finštině, polštině, ruštině, čínštině, japonštině.

Senzory

 • Kompatibilní se všemi standardními běžeckými snímači tepové frekvence, kadence a silového výkonu a také cyklistickými snímači rychlosti, kadence a silového výkonu využívajícími technologii BLE.

Voděodolnost

 • Vodotěsné do 100 m (ISO 22810, pro plavání, nikoli potápění).

Odolnost

 • Testováno pro armádní standardy (MIL-STD-810G).
 • Provozní teplota: od -10 ° do 50 ° C.

Technické dotazy

V případě technických dotazů kontaktujte polar@pottenpannen.cz

 

Příslušenství

Vylepšete svůj výkon